Vonkajšie rolety

VONKAJŠIA ROLETA VYTVÁRA VYROVNANÚ VNÚTORNÚ KLIMATIZÁCIU

Môžete si vybrať z troch typov vonkajších roliet

Vonkajšia roleta je exteriérovým tieniacim, izolačným a bezpečnostným prvkom. Tepelná izolácia je zaručená použitím najlepších materiálov, t.j. vysoko kvalitného a veľmi odolného hliníka (plneného polyuretánovou penou). Roleta vytvára vyrovnanú vnútornú klimatizáciu. Použitím rolety sa znižuje hlučnosť. Ovládaná je buď manuálne popruhom alebo kľukou, elektrickým pohonom s automatickým kontrolným systémom a diaľkovým ovládaním, vrátane automatiky.

Vonkajšie rolety

Akciové ceny Najpredávanejšie

KR

PREDOKENNÁ ROLETA

KR

Pred okenná roleta je určená pre dodatočnú montáž do ostenia. Skladá sa z roletového panciera, bubna a vodiacich líšt. Pancier je zostavený z lamiel.  Vonkajšie rolety sú vhodným prostriedom pre dokonalé zatienenie interiéru, ktorý zároveň znižuje hlučnost z okolia. V letnom období zabraňuje prehrievaniu interiéru a naopak v zimnom období obmedzujú únik tepla.

Rolety zaistia súkromie pred pohľadmi zvedavých susedov a môžu tvoriť účinnú prekážku pre zlodejov. Chráni vaše okná pred poveternostnými podmienkami a znatelne predlužujú ich životnosť. Vďaka jednoduchému ovládaniu a montáži sú rolety jednou z najlepších možností pri výbere exteriérovej tieniacej techniky.

Vonkajšia roleta KRH

Podomietková

Vonkajšia roleta KRH

Podomietková hliníková rolea je určená je pre montáž do novostavieb, pri rekonštrukciách a zatepľovaniach. Skladá sa z roletového panciera, bubna a vodiacich líšt. Hliníkové vodiace nohy sa pripevňujú.

Predokenna roleta

S NADOKENNÝM BOXOM

Predokenna roleta

Špeciálny plastový komorový box s izoláciou z tvarovaného polystyrénu s kotviacimi prvkami umožňujúcimi výbornú stabilitu súboru okno + roleta v okennom priestore. Otváranie revíznej steny zo zadu alternatívne zo spodu. Hliníková zaomietacia konzola + heraklitová doska umožňujú bezproblémové zabudovanie do fasády.  Interiérová zaomietacia konzola umožňuje elegantné riešenie interiéru.