Screenové rolety

Maximálne obmedzenie prieniku slnečného žiarenia. Screeny dokážu absorbovať dopadajúce teplo a pritom neprerušia prúdenie vzduchu do interiéru. Rolety ZipScreen sú nové, vetru odolné screenové systémy, ktoré súčasne fungujú aj ako siete proti hmyzu! Unikátny systém zipsu zaisťuje pevné vedenie látky v profiloch.

ZipScreen rolety absorbujú veľkú časť svetla a slnečnej energie a tak zabraňujú prehrievaniu interiéru. Ponúkajú výborné riešenie pre zatienenie nadrozmerných okenných plôch, ale aj zimných záhrad, terás, balkónov, altánkov a ďaľších priestorov.

Screenové rolety

Akciové ceny Najpredávanejšie

Screenové rolety

ZIPSCREEN

Screenové rolety

Screenové rolety ZIPSCREEN sú látkové vonkajšie rolety vedené v špeciálnych vodiacich lištách, ktoré obsahujú napínací mechanizmus, tzv. ZIP systém. Vďaka tomuto systému odolajú aj veľmi silnému vetru. Screenové rolety dodávame od popredného európskeho výrobcu screenových roliet spoločnosti ALUPROF. Všetky komponenty sú z extrudovaného alebo valcovaného hliníka vrátene boxu, vodiacich líšt a spodnej lišty.

Screenovú látku môžete vyberať z rôznych typov materiálov a z pestrej ponuky farieb. Látky sa vyznačujú veľmi dobrou tvarovou stálosťou a pevnosťou. Spôsob ovládania: rolety ide ovládať manuálne pomocou kľuky alebo motoricky s využitím diaľkového ovládača alebo vypínačom na stene.

GHIBLI I

SCREENOVÁ ROLETA

GHIBLI I

Screenová roleta GHIBLI I je moderný tieniaci prvok, ktorý sa dá využiť pre zatienenie malých aj veľkých plôch. GHIBLI môžete použiť pre zatienenie interiéru aj exteriéru. 

UNION L

SCREENOVÁ ROLETA

UNION L

Screenová roleta UNION L je moderný tieniaci prvok, ktorý sa dá využiť pre zatienenie malých aj veľkých plôch. UNION môžete použiť pre zatienenie interiéru aj exteriéru.