Rolovacia sieťka

PRAKTICKÝ DOPLNOK, KTORÝ VÁS NEOBŤAŽUJE

Rolovacia sieťka je v dnešnej dobe štandardným doplnkom celkového sortimentu sieťok proti hmyzu. Zväčšuje tak rozsah možností, riešení pre vaše okná a dvere. Jej využitie je predovšetkým tam, kde sa vyžaduje častá voľnosť a priechodnosť. V čase, keď nie je používaná, ju možno navinúť do boxu. Tým dochádza k zvýšeniu životnosti sieťky, ktorá je vyrobená zo skleného vlákna ošetreného plastovým nástrekom. Jej presná výroba na mieru dokonale zabráni vniknutiu nežiadúceho hmyzu do interiéru. Rolovacia sieťka je dodávaná v rôznych farebných prevedeniach s možnosťou lakovania boxu a vodiacich líšt. Vďaka použitým materiálom je zabezpečená trvanlivosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom počas používania.

Rolovacia sieťka

Akciové ceny Najpredávanejšie

DVEROVÁ ROLOVACIA SIEŤKA DAROS

DVEROVÁ ROLOVACIA SIEŤKA DAROS

Dverová rolovacia sieťka je vhodná pre montáž na rámy aj do ostenia dverí. Lišta na doraz je držaná v rozvinutej polohe magnetickou gumou.

OKENNÁ ROLOVACIA SIEŤKA VERSA

OKENNÁ ROLOVACIA SIEŤKA VERSA

Okenná rolovacia sieťka je vhodná pre montáž na akýkoľvek druh okna, ponúka výber v možnostiach montáže. Lišta na doraz je aretovaná buď koncovkami na doraz alebo záchytnou lištou na doraz.