Textilné roletky DEŇ/NOC

ZLAĎTE SI INTERIÉR

Voľba intenzity tienenia a komplexného farebného zladenia

Textilné roletky dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenia interiéru a sú ideálnym dekoračným a praktickým doplnkom. Funkčnosť tejto roletky spočíva v dvojitom vedení látok so striedajúcimi priehľadnými a nepriehľadnými pruhmi, ktoré môžeme pomocou ovládacej retiazky plynule regulovať. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňujú zladiť voľbu intenzity tienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variant montáží, a to na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookna alebo strešného okna. Sú vyrobené ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom na navíjanie.

Textilné roletky DEŇ/NOC

Akciové ceny Najpredávanejšie

OPUS DEŇ/NOC

OPUS DEŇ/NOC

S krytom na navíjanie, voľne visiace 

Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s krytom na navíjanie, bez krycích líšt, s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjania látky určená pre montáž priamo na stenu alebo na strop.

OPTIMA DEŇ/NOC

OPTIMA DEŇ/NOC

S krytom na navíjanie a s vodiacimi lištami

Textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená pre montáž na rám okna. S krytom na navíjanie a s vodiacimi lištami.

COLLETE XL DEŇ/NOC

COLLETE XL DEŇ/NOC

S krytom na navíjanie a s krycími lištami

Textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená pre montáž na krídlo okna. Látka je po stranách zaistená krycími lištami.

JAZZ EXPERT DEŇ/NOC

JAZZ EXPERT DEŇ/NOC

Bez krytu na navíjanie, voľne visiace

Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjania látky určená hlavne pre montáž na stenu.

JAZZ 17 DEŇ/NOC

JAZZ 17 DEŇ/NOC

Bez krytu na navíjanie, voľne visiace

Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjania látky určená hlavne pre montáž na rám okna.