Dverová sieťka Plisé

MODERNÝ DIZAJNOVÝ PRVOK PROTI OBŤAŽOVANIU HMYZOM

Skladaná dverová sieťka Plisé je moderným a elegantným doplnkom súčasného interiéru. Plisé nie je iba ochranou proti obťažujúcemu hmyzu ale aj dodáva priestoru veľmi osobitý charakter. Je ideálnym riešením pre zimné záhrady, francúzske okná a terasy. Plisovaná alebo skladaná sieťka predstavuje modernú ochranu interiéru pred nežiadúcim hmyzom. Elegantné prevedenie skladanej sieťky je veľmi dekoratívne.

Dverová sieťka Plisé

Akciové ceny Najpredávanejšie

MAXI PLISÉ (READY)

MAXI PLISÉ (READY)

Plisé sieťka Ready je vhodná tak ako pre montáž do ostenia v spojení s vynášacím profilom tak aj pre montáž na stenu alebo rám. Jedná sa o bezbariérový systém v jednokrídlovom alebo v dvojkrídlovom prevedení.

MINI PLISÉ

MINI PLISÉ

Plisované siete na dvere sú moderným a elegantným doplnkom súčasných exteriérov. Plisované dvere nie sú len ochranou pred nepríjemným hmyzom, ale dodávajú priestoru aj veľmi osobitý charakter. Ideálne riešenie pre zimné záhrady, francúzske okná a terasy. Plisované alebo skladané siete sú modernou ochranou interiéru pred nežiaducim hmyzom. Elegantný dizajn skladaných sietí pôsobí veľmi dekoratívne.