Vonkajšie žalúzie

PLYNULÁ REGULÁCIA PRIRODZENÉHO OSVETLENIA A SLNEČNÉHO ŽIARENIA

V ponuke je niekoľko typov vonkajších žalúzií

Vonkajšia žalúzia je najpoužívanejším exteriérovým tieniacim prvkom. Umožňuje plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytáva priame slnečné žiarenie a chráni pred jeho škodlivými účinkami. Používajú sa nielen na zatienenie okien moderných rodinných domov, ale aj administratívnych či komerčných budov. V prípade požiadavky na maximálne zatienenie používame lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt takmer dokonalý. V ponuke je viacero typov ovládania, navyše môžu byť vybavené senzormi reagujúcimi na svetlo, či vietor.

Vonkajšie žalúzie

Akciové ceny Najpredávanejšie

EXT50 / INT50

EXT50 / INT50

EXT 50-V

EXT 50-V

Žalúzia EXT50 má bočné vedenie oceľovým lankom. Horný profil spoločne s balom lamiel je možné prekryť krycím plechom. Žalúzia INT50 je bez vodiaceho lanka.

C80, C80 S / C65

C80, C80 S / C65

Z90 / Z70

Z90 / Z70

Žalúzia v tvare Z70, Z90 je osadená lamelami v tvare Z, čo umožňuje lepšie celotienenie ako u lamely v tvare C. Na spodnej strane lamely je  gumové tesnenie, ktoré znižuje hlučnosť a rezonáciu lamiel. Vonkajšie žalúzie sú najpoužívanejším exteriérovým tieniacim prvkom, umožňujú plynule regulovať slnečné žiarenie prenikajúce do miestnosti a ovplivňujú tepelnú klímu v interiéri. Možný výber z širokej škály farieb. Ovládanie je k dispozícii manuálne alebo motorové.