Pergoly a terasy

Záhradné a terasové pergoly sa čoraz častejšie využívajú ako miesto relaxu a oddychu, spoločných posedení a miestom pre prácu na čerstvom vzduchu. Patentovaný baldachýnový zhrňovací systém s hliníkovou konštrukciou, ktorý je odolný proti vonkajším vplyvom počasia nepotrebuje žiadnu inú údržbu. Pergolu je možné pripevniť na stenu, poprípade na ploché samostatne stojace (flat) alebo naklonené (tilde) prevedenie. Obvodové strany môžu byť otvorené alebo uzatvorené posuvnými sklenenými stenami. Vyrába sa na mieru a v ponuke je široká škála riešení na základe požiadaviek zákazníka.

Na zatienenie pergol sa využívajú:

  • pevné systémy
  • pohyblivé systémy
  • naklápateľné systémy

 

Pergoly a terasy

Akciové ceny Najpredávanejšie

TIRA

PERGOLA S PRESKLENOU STRECHOU

TIRA

Hliníková pergola TIRA je vyrobená z jedinečného variabilného systému, ktorý možno rôzne upravovať. Tento systém umožňuje zastrešiť parkovacie miesto pre auto, bazén alebo čokoľvek iné. Strecha je vyrobená z bezpečnostného skla.

Celá konštrukcia je vyrobená z vysokokvalitných vystužených hliníkových profilov, ktoré zaručujú pevnosť a stabilitu celej pergoly. Pergola sa dodáva so štandardným sklonom 8°.

Odvod dažďovej vody zo strechy zabezpečuje integrovaný žľab s odtokom zabudovaným priamo do jedného zo stĺpov pergoly. Pergolu možno zatieniť aj na streche a po stranách.

LOIRA

PERGOLA S POLYKARBONÁTOVOU STRECHOU

LOIRA

Pergola Loira je jedinečný výrobok, ktorý dokonale zapadá do trendov moderného stavebníctva a vyznačuje sa odolnosťou a vysokou kvalitou spracovania detailov.

Použitie inovatívnej metódy úpravy profilov umožnilo zabezpečiť stabilitu celého systému a tiež získať estetické spoje bez viditeľných medzier. Strechu pergoly tvoria polykarbonátové diely.

VERDI

BIOKLIMATICKÁ PERGOLA

VERDI

Pergola VERDI je jedinečný výrobok, ktorý dokonale zapadá do trendov moderného stavebníctva a vyznačuje sa odolnosťou a vysokou kvalitou spracovania detailov. Použitie inovatívnej metódy úpravy profilov umožnilo zabezpečiť stabilitu celého systému a tiež získať estetické spoje bez viditeľných medzier.

Strechu pergoly tvoria trapézové alebo ploché lamely, ktoré sa motoricky naklápajú v rozsahu od 0° do 135°. Vďaka kvalitnému motorovému pohonu je naklápanie lamiel plynulé a tiché.

Okrem toho je motor skrytý v konštrukcii a neruší vzhľad pergoly. Automatické nastavenie lamiel umožňuje rýchlu montáž na mieste.

ZIRCA

POSUVNÁ PERGOLA S PVC STRECHOU

ZIRCA

Hliníková pergola ZIRCA je najpredávanejším riešením s posuvnou strechou. Vďaka svojim vlastnostiam sa pergola môže inštalovať na 90 % projektov (rodinné domy, byty, reštaurácie, kaviarne, hotely a iné komerčné využitie).

Stĺpy pergoly s posuvnou strechou sú vyrobené z profilu 130 x 80 a môžu sa inštalovať na pripravené betónové pätky. Odtok vody je vždy integrovaný v stĺpiku, kde voda odteká cez vyfrézovaný otvor a je zahrnutý v cene výrobku.

ZASKLENIE

TERÁS A PERGOL

ZASKLENIE

Zasklievacie systémy vynikajú veľmi jednoduchou ovládateľnosťou a minimálnymi požiadavkami na údržbu. Zasklenie pergoly, balkónu či terasy rozširuje úžitkovú plochu a prirodzene zvyšuje komfort ich využitia. Slúži ako ochrana proti hluku, prachu, exhaláciám, dažďu či snehu.