Horizontálne žalúzie

NAJROZŠÍRENEJŠÍ SPÔSOB PROTISLNEČNEJ OCHRANY

Z farebnej škály jednoducho a harmonicky zladíte farby v miestnosti 

Horizontálne žalúzie sa stali súčasťou interiéru, stále predstavujú najrozšírenejší spôsob slnečnej ochrany, ochraňujú proti slnečným lúčom, regulujú teplo v miestnosti a chránia aj vaše súkromie. Využitie horizontálnych žalúzií je všestranné a ich farebná škála umožňuje harmonicky zladiť farby v miestnosti s doplnkami a vytvoriť tak príjemnú atmosféru podľa vášho vkusu. Výhodou je ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a hlavne cenová dostupnosť.

Horizontálne žalúzie

Akciové ceny Najpredávanejšie

ISOLINE LOCO

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE

ISOLINE LOCO

Jedná sa o model produktovej rady ISOLINE určená pre prakticky všetky typy plastových okien. Žalúzia sa vyrába a dodáva s plechovou krycou lištou LOCO, ktorá vďaka svojmu dizajnu dotvára celkovú vizáž moderného interiéru. Krycia lišta je zakončená tenkými plastovými krytkami v rovnakej farbe ako krycia lišta. Technické aj estetické prevedenie tejto žalúzie ju zaraďuje ako do pozície špičkového modelu produktovej rady ISOLINE tak aj do najlepšieho modelu žalúzie z celej typovej ponuky žalúzií.

 

ISOLINE ECO

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE

ISOLINE ECO

Horizontálna žalúzia ISOLINE ECO

Horizontálna žalúzia je základným modelom produktovej rady ISOLINE určená pre prakticky všetky typy plastových a drevených okien. Je vyrábaná a dodávaná s plastovými bočnými krytkami prevodoviek. Vďaka konštrukčnému riešeniu krytiek je možné pri montáži žalúzie upravovať polohu prevodoviek a to v rozmedzí 5 mm. Ovládaná je paličkou, jej výhodou je predovšetkým jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a cenová dostupnosť. Vďaka tomu sa stala najpoužívanejšou žalúziou do plastových okien a euro okien.

ISOLINE

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE

ISOLINE

ISOLINE  

Horizontálna žalúzia ISOLINE

Horizontálna žalúzia je základným modelom produktovej rady ISOLINE určená pre prakticky všetky typy plastových a drevených okien. Je vyrábaná a dodávaná s plastovými bočnými krytkami prevodoviek. Vďaka konštrukčnému riešeniu krytiek je možné pri montáži žalúzie upravovať polohu prevodoviek a to v rozmedzí 5 mm. Ovládaná je retiazkou, jej výhodou je predovšetkým jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a cenová dostupnosť. Vďaka tomu sa stala najpoužívanejšou žalúziou do plastových okien a euro okien.

ISOLINE PRIM

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE

ISOLINE PRIM

ISOLINE PRIM

Horizontálna žalúzia ISOLINE PRIM

Nová generácia ISOLINE žalúzií. Táto žalúzia je koncepčne novým nástupcom generácie žalúzií Isoline a Isoline loco. Spája v sebe všetky technické prednosti týchto typov. Vďaka spojenia horného profilu a krycej lišty v jeden celok vzniklo kompaktné riešenie ktoré odstraňuje nedostatky predchádzajúcich generácií. Ovládaná je retiazkou a ponúka tradičnú farebnú škálu odtieňov lamiel ďalej farebného zladenia horného a dolného profilu. Naďalej zostáva rovnaký postup pri zameraní a jednoduchý spôsob.