Smart Home Technology s.r.o.

Vážení obchodní partneri a odberatelia, vítame Vás na webovej stránke spoločnosti Smart Home Technology s.r.o.

Zaoberáme sa kúpou, predajom, distribúciou, montážou a servisom vysoko kvalitnej tieniacej techniky. Špecializujeme sa na vonkajšie žalúzie, pergoly, screenové a hliníkové rolety , sieťky proti hmyzu, garážové brány, motory a riadiace jednotky. Kladieme dôraz na kvalitné produkty, špecializovanú montáž a jedinečné riešenie na mieru zákazníkovy. 

Dobrá spolupráca s obchodnými partnermi, individuálny prístup, kvalitné produkty, bohatý sortiment ale aj snaha vyjsť odberateľom a zákazníkom v ústrety sú našou prioritou.

"Naším hlavným cieľom je Spokojný zákazník‘"

 

Ponuka sortimentu

TOP produkty

DD7002B

Zariadenie inteligentného domu

DD7002B

Ovládanie tienacej techniky pomocou nášho príslušenstva DD7002B bude jednoduché a praktické, inteligentný systém Smart hostu Vám umožní mať prehľad o polohe tienenia a zabezpečí vám úplnú kontrolu a bezpečie.  

Vonkajšie žalúzie

Z90

Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie v tvare Z90 sú osadené lamelami v tvare Z, zaraďujú sa medzi prvotriedny prvok exteriérového tienenia. Spodná strana lamiel disponuje gumovým tesnením, ktoré znižuje hlučnosť a rezonáciu. Možný výber z širokej škály farieb.

Vonkajšie žalúzie sú mimoriadne praktickou slnečnou clonou a účinne chránia interiér pred nadmerným zahrievaním a zabezpečujú primeraný vizuálny komfort.

Charakteristickou črtou tohto typu výrobku je možnosť ľubovoľne nastaviť uhol sklonu lamiel a zvoliť tak vhodnú úroveň zatemnenia, a tým aj individuálne riadenie zo strany používateľa. Esteticky profilované lamely v kombinácii s hliníkovými konštrukčnými prvkami (kastlík a vodiace lišty) navyše dodávajú fasáde moderný a originálny vzhľad.

Premyslený dizajn tohto typu riešenia umožňuje vytvoriť aj konštrukciu väčších rozmerov, preto sa často používajú v prípade budov s veľkým zasklením. Vďaka tomu sú vonkajšie žalúzie ideálnym tienením pre verejné budovy, bytové jednotky aj rodinné domy.

SMART35RE10 a BIDI

SMART35RE10 a BIDI

SMART35RE10 je 10 Nm motor (Veľkosť: 23 kg / 5,5nmso vstavaným rádiovým prijímačommá elektronicky nastavitelné koncové polohy.

DD1810

MINIMAL

DD1810

DD1810 je 1-kanálový dialkový ovládač s magnetickým držiakom na stenu a s LED. Diaľkový ovládač disponuje funkciou naklápania lamiel samostanými tlačidlami. 

DD1812

MINIMAL

DD1812

DD1810 je 15-kanálový dialkový ovládač s magnetickým držiakom na stenu a s LED. Diaľkový ovládač disponuje funkciou naklápania lamiel samostanými tlačidlami.

DD2710

MINIMAL

DD2710

DD2712 je 1-kanálový dialkový ovládač s magnetickým držiakom na stenu a s LED. Diaľkový ovládač disponuje funkciou naklápania lamiel samostanými tlačidlami. 

DD2712

MINIMAL

DD2712

DD2712 je 15-kanálový dialkový ovládač s magnetickým držiakom na stenu a s LED. Diaľkový ovládač disponuje funkciou naklápania lamiel samostanými tlačidlami.

DC291A

DC291A

Rádiový prijímač s Hirschmann zástrčkou pre motor vonkajších žalúzií.