Smart Home Technology s.r.o.

Vážení obchodní partneri a odberatelia, vítame Vás na webovej stránke spoločnosti Smart Home Technology s.r.o.

Zaoberáme sa kúpou, predajom, distribúciou a montážou vysoko kvalitnej tieniacej techniky (interiérové tienenie, exteriérové tienenie), sieťok proti hmyzu, garážových brán, pergol, motorov a riadiacich jednotiek. Medzi naše čerstvé Novinky patrí inteligentné riadenie Vášho tienenia pomocou nášho Smart Home BiDi systému.

Ponuka sortimentu

TOP produkty

DD7002B

Zariadenie inteligentného domu

DD7002B

Ovládanie tienacej techniky pomocou nášho príslušenstva DD7002B bude jednoduché a praktické, inteligentný systém Smart hostu Vám umožní mať prehľad o polohe tienenia a zabezpečí vám úplnú kontrolu a bezpečie.  

Vonkajšie žalúzie

Z90

Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie v tvare Z90 sú osadené lamelami v tvare Z, zaraďujú sa medzi prvotriedny prvok exteriérového tienenia. Spodná strana lamiel disponuje gumovým tesnením, ktoré znižuje hlučnosť a rezonáciu. Možný výber z širokej škály farieb.

Vonkajšie žalúzie sú mimoriadne praktickou slnečnou clonou a účinne chránia interiér pred nadmerným zahrievaním a zabezpečujú primeraný vizuálny komfort.

Charakteristickou črtou tohto typu výrobku je možnosť ľubovoľne nastaviť uhol sklonu lamiel a zvoliť tak vhodnú úroveň zatemnenia, a tým aj individuálne riadenie zo strany používateľa. Esteticky profilované lamely v kombinácii s hliníkovými konštrukčnými prvkami (kastlík a vodiace lišty) navyše dodávajú fasáde moderný a originálny vzhľad.

Premyslený dizajn tohto typu riešenia umožňuje vytvoriť aj konštrukciu väčších rozmerov, preto sa často používajú v prípade budov s veľkým zasklením. Vďaka tomu sú vonkajšie žalúzie ideálnym tienením pre verejné budovy, bytové jednotky aj rodinné domy.

SMART35RE10 a BIDI

SMART35RE10 a BIDI

SMART35RE10 je 10 Nm motor (Veľkosť: 23 kg / 5,5nmso vstavaným rádiovým prijímačommá elektronicky nastavitelné koncové polohy.

DD1810

MINIMAL

DD1810

DD1810 je 1-kanálový dialkový ovládač s magnetickým držiakom na stenu a s LED. Diaľkový ovládač disponuje funkciou naklápania lamiel samostanými tlačidlami. 

DD1812

MINIMAL

DD1812

DD1810 je 15-kanálový dialkový ovládač s magnetickým držiakom na stenu a s LED. Diaľkový ovládač disponuje funkciou naklápania lamiel samostanými tlačidlami.

DD2710

MINIMAL

DD2710

DD2712 je 1-kanálový dialkový ovládač s magnetickým držiakom na stenu a s LED. Diaľkový ovládač disponuje funkciou naklápania lamiel samostanými tlačidlami. 

DD2712

MINIMAL

DD2712

DD2712 je 15-kanálový dialkový ovládač s magnetickým držiakom na stenu a s LED. Diaľkový ovládač disponuje funkciou naklápania lamiel samostanými tlačidlami.

DC291A

DC291A

Rádiový prijímač s Hirschmann zástrčkou pre motor vonkajších žalúzií.